Засіб для прання жирових забруднень DEGRE PLUS

Sutter Professional логотип

  • Розчиняє жирові забруднення будь-якого походження
  • Ефективно працює при низьких температурах
  • Можна використовувати для локального видалення сильних жирових плям
  • Не містить їдких кислот, хлору, фосфатів та інших шкідливих речовин
  • Підходить для прання всіх типів тканин

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

Професійний миючий засіб для прання жирових забруднень та ресторанної білизни

Прання ресторанної білизни або спецодягу на підприємствах пов’язане із постійною необхідністю видалення жирових забруднень. Для цього компанія SUTTER Professional розробила ефективний знежирювач, який є рішенням для професійного прання в пральні.

DEGRE PLUS розчиняє жир різного походження з усіх видів тканин, застосовується у комбінації з іншими миючими засобами SUTTER Professional. Для видалення складних та застарілих забруднень використовують концентрат. Концентрат наносять безпосередньо на ділянку, де знаходиться забруднення..

Окремо слід зазначити, що сильна знежирююча дія DEGRE PLUS зберігається навіть за невисоких температур.

Основне застосування

Засіб застосовується для прання ресторанної білизни та текстилю, спецодягу з жировими забрудненнями, простирадла у SPA салонах тощо. Засіб DEGRE PLUS дозується за допомогою автоматичної системи у поєднанні з професійними миючими засобами SUTTER. Ефективне застосування з миючим засобом CLEAN ACTIVE, відбілювачами CHLOR ACTIVE та OXY ACTIVE.

Дозування

5-10 грамів на 1 кг білизни.

Засіб для прання жирових забруднень: основні характеристики

  • Значення pH: 8,9 ± 0,5
  • Колір: жовта прозора рідина
  • Запах: технічний
  • Упаковка: каністра 20 кг

Хіміки-технологи компанії Лондрі Сістем професійно підберуть оптимальну комбінацію миючих засобів для прання в пральні. Консультуємо щодо застосування та дозування професійних миючих засобів SUTTER Professional. Звертайтесь!

Наші фахівці пройшли стажування на заводі в Італії, добре знайомі із програмуванням систем автоматичного дозування миючих засобів. Лондрі Сістем – імпортер та офіційний представник заводу в Україні. Інженери нашої компанії допоможуть автоматизувати робочі процеси в пральні, забезпечать суворий контроль за витратами миючих засобів.