Запчастини для машин хімчистки

Широкий асортимент оригінальних запчастин для машин хімчистки (сухого чищення) – запорука успішної роботи нашого Сервісного відділу.

З розвитком індустрії вдосконалюються конструктивні елементи машин, які вимагають кваліфікованого сервісу. Купуючи машину хімічної чистки, клієнт не може розраховувати на підтримку роздрібних магазинів запчастин, таких магазинів просто немає. Споживач звертається безпосередньо в компанію, де купувалася техніка та не завжди може розраховувати на швидкий і якісний ремонт. На жаль, багато постачальників машин хімчистки не завжди мають навіть базовий набір запчастин у себе на складі. Доставка запчастин і витратних матеріалів під замовлення займає як мінімум 10-20 днів. Через непрацездатність техніки Ваш цех хімчистки понесе збитки, які перевищать будь-який розмір коштів, зекономлених при купівлі техніки.
На нашому складі кілька тисяч найменувань різноманітних запчастин та витратних матеріалів. Ми дбаємо і дорожимо нашими клієнтами. У дуже рідкісних випадках, коли немає необхідної деталі в наявності, ми можемо замовити 48-мічасовую кур’єрську доставку з заводу.

Купуючи обладнання у нас, Ви закладаєте додатковий запас міцності в Ваш бізнес.

Ви можете купити запчастини та комплектуючі для машин хімчистки (сухого чищення) наступних виробників:
FIRBIMATIC, REALSTAR, UNION, TOP CLEAN, MAC DRY, SOVRANA, VICTORY, ITALCLEAN, MAESTRELLI.

    • Телефонуйте: моб. ‎+38 067 467-57-12,  WhatsApp/Viber +38 066 448-45-68 
    • Пишіть:  3320363@gmail.com
    • Залишайте заявку на сайті

Фахівці сервісного відділу проконсультують вас, допоможуть із заміною та встановленням, якщо буде потрібна така послуга.