Машини хімчистки одягу FIRBIMATIC (вуглеводень)

Firbimatic логотип

 • Завантаження 10, 12, 15, 18, 20, 25, 32 або 40 кг
 • Великий вибір розчинників: вуглеводень, Intense, К4 та інші
 • Мікропроцесорне управління, повний контроль над усіма етапами циклу (чистка, сушка та дистиляція)
 • Два або три бака
 • Вузька версія для економії місця
 • Все для чищення текстилю в базовій комплектації
 • Додаткові опції для чищення шкіри і хутра

Машини для хімчистки одягу на альтернативних розчинниках

Firbimatic – великий виробник, який випускає машини для хімчистки одягу на різних розчинниках. 50% машин для сухого чищення у світі випущено материнським концерном FMB.

Завод пропонує два модельні ряди машин на альтернативних розчинниках із моделями завантаженням від 10 до 40 кг. До альтернативних розчинників відносяться вуглеводень, Solvon, K4, K-tex, Intense та різні силіконові розчинники.

Лондрі Систем є дистриб’ютором обладнання Firbimatic уже близько 20 років. За весь час поставлені машини не мали серйозних поломок.

Як правило, ми лише проводимо заміну витратних матеріалів. Надійність та якість компонентів машин пройшли випробування часом.

Як офіційний представник заводу Firbimatic, ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг. Якщо вирішили купити машини для хімчистки одягу Firbimatic, ми пропонуємо наступне:

 • Допомога з передпроектними роботами
 • Проведення монтажу обладнання
 • Навчання персоналу
 • Підтримка гарантії по всій території України
 • Своєчасний сервіс та ремонт техніки

Машини для хімчистки одягу серії F-AS: нові технології, все та ж надійність

Машини для хімчистки одягу

Серія F-AS є новим поколінням машини сухого хімічного чищення одягу на альтернативних розчинниках. Тут була взята за основу найпопулярніша серія F, яка працює на перхлоретилені.

Машини доступні в комплектації із 3 або 2 баками завантаженням від 10 до 25 кг. Всі моделі серії мають інноваційний дизайн круглих баків для розчинника, які обладнані системою самоочищення. Ця система забезпечує кругову циркуляцію розчинника, ефективно видаляє будь-який осад та очищає баки.

Моделі F18-AS та F25-AS є новинками цього модельного ряду Firbimatic. Тут виробник використовує нові рішення, підвищує економічність, екологічність та безпеку.

ЕКОНОМІЯ

Нові технологічні рішення підвищують енергоефективність обладнання Firbimatic. Це суттєво знижує експлуатаційні витрати – витрата електроенергії, води та розчинника.

ЕКОЛОГІЯ

Машини для хімчистки одягу F18-AS та F25-AS – результат накопиченого досвіду за довгі роки експлуатації машин серії F при великих навантаженнях. Ці моделі мають особливі конструктивні особливості, які забезпечують концентрацію парів розчинника в барабані набагато нижче за діючі стандарти.

БЕЗПЕКА

Кожен етап циклу повністю в руках системи контролю та управління Firbimatic. Це забезпечує додаткову безпеку роботи та сувору відповідність технологічному процесу чищення тканини.

Серія EcoGreen: машини для хімічного чищення одягу з поєднанням технологічних інновацій та стилю

Завод розпочав випуск нового покоління серії вуглеводневих машин сухого чищення одягу – EcoGreen™ Advance. У цій серії доступні машини для хімчистки одягу завантаження від 18 до 40 кг. Тут також надано можливість використання альтернативних розчинників класу III A/B без зміни механічної конструкції машини. Машини цієї серії пропонують низку технологічних переваг:

 • Система сушіння VORTEX™ значно скорочує час сушіння. Це відбувається завдяки унікальному вентилятору великої потужності та спеціальної сушильної камери, яка спроектована зі спеціальним розташуванням змійовиків конденсатора та теплового насоса
 • Система охолодження HYDRO-CHILL™ контролю та регулювання температури розчинника під час чищення в один дотик
 • Система блокування SECURE-LOCK™ – через мікропроцесорну панель управління Smart™ контролюється блокування та захист завантажувального люка перед початком циклу чищення
 • Система дистиляції HYDRO-VAC™ поєднує найкраще від вакуумної та фракційної технологій дистиляції, що дозволяє отримувати розчинник високої якості, спрямовуючи перший конденсат у першочерговий водовідділювач
 • Система фільтрації TRI-FLOW™ дозволяє налаштувати очищення розчинника через три різні фільтри. Мікропроцесорна панель Smart™ дозволить вибрати, коли та в якій конфігурації фільтрів розчинник очищається
 • JET SPRAY – дана опція дозволяє користувачеві налаштовувати ступінь механічної дії на одяг у барабані. Максимальний тиск для чищення найбільш забруднених виробів із стійкими плямами. Низький тиск при делікатному чищенні.
 • Нагрівання розчинника стало доступним і для вуглеводню, що значно покращує чистячі властивості розчинника. Нагрів також покращує чищення забруднень та фактично зменшує потребу у використанні додаткових засобів для виведення плям

Всі машини для хімчистки одягу Firbimatic можна купити з опцією персоналізації. Робочий простір має бути практичним, продуктивним, технологічно просунутим та приємним для очей. Завдяки цій додатковій опції можна перетворити цех хімчистки на найкомфортніше і витончене місце. Компанія пропонує безліч варіантів дизайну фарбування машини, що дозволить надати приємну для очей атмосферу.

Звертайтесь! Ми підберемо оптимальну модель чи допоможемо з вибором комплектації обладнання для вашої хімчистки!