Плямовивідний стіл VENERE

Battistella ironing логотип

  • Робоча поверхня з нержавіючої сталі
  • Моделі з вбудованим повітряним компресором або з зовнішньої подачею стисненого повітря
  • Ручне управління вакуумним мотором
  • Два плямовиводних та повітряний пістолети
  • Паровий пістолет (опція)
  • Форма з н/ж сталі для видалення плям з рукавів (опція)

Виробництво: BATTISTELLA (Італія)

Професійний стіл для виведення плям незамінний в будь-який хімчистці

Крім висококласного прасувального обладнання, компанія Battistella B.G. (Італія) виробляє допоміжне обладнання для хімчистки. Це дуже популярний в Європі виробник, який заслужив бездоганну репутацію в галузі. Як представник заводу в Україні, ми підтримуємо гарантійні зобов’язання, здійснюємо ремонт та сервісне обслуговування обладнання.

Стіл для виведення плям – це обов’язкова “бойова одиниця” в будь-який хімчистці. Однією з головних причин, за якими одяг надходить в хімчистку – це наявність плям різного походження. Для успішного видалення плям дуже важлива комбінація з досвідченого технолога, якісної хімії для виведення плям та функціональний плямовивідний стіл.

На своєму виробництві Battistella використовує високоякісну нержавіючу сталь стійку до корозії та агресивної хімії. Столи укомплектовані всіма необхідними аксесуарами, мають компактну та енергономічну конструкцію, служать не один десяток років. Компанія пропонує дві моделі столів для виведення плям за привабливою ціною.

Плямовивідний стіл VENERE

Повністю автономна модель з вбудованим повітряним компресором. Встановлюється легко та швидко. Також укомплектований вакуумним мотором, двома плямовивідними пістолетами та повітряним пістолетом. Для обробки плям за допомогою парового пістолета необхідно додатково замовити парову групу. Також можна купити модель, яка легко і просто підключається до зовнішнього компресора стисненого повітря.

У комплектацію всіх моделей входить мотор для вакууму, два плямовивідних пістолета та один повітряний пістолет. В якості додаткової опції можна замовити повітряно-парової пістолет для виведення плям паром. Видалення плям відбувається «холодним методом», що виключає знебарвлення та деформацію тканини, не залишає розводів.

Асортимент оригінальних запчастин і витратних матеріалів завжди на нашому складі. Інженери Технічного відділу пройшли сертифікацію в Battistella на проведення будь-яких типів робіт – монтаж, сервісне обслуговування і ремонт.

Технічні характеристики

Стіл для виведення плямVENEREVENERE з компресором
Висота поверхні для виведення плям94 см94 см
Потужність вакуумного мотора375 Вт375 Вт
Компресор, потужність-0,73 кВт
Компресор, об`єм бака-25 л
Тиск стисненого повітря8-10 бар8-10 бар
Стандартна напруга220/1/50220/1/50
Напруга на вимогу-380/3+N/50
ГАБАРИТИ
Ширина1300 мм1300 мм
Глибина500 мм500 мм
Висота1820 мм1820 мм
Вага55 кг90 кг