Пароманекени для одягу Battistella (Італія)

Battistella ironing логотип

 • Висока продуктивність (прасування одного виробу від 30 секунд)
 • Електронна панель управління для поліпшеної автоматизації процесу прасування
 • З вбудованим парогенератором або підключення до пари
 • Пневматичні та механічні моделі
 • Додаткові опції для прасування певного типу виробів
 • Ціна від дистриб'ютора в Україні

Виробництво: BATTISTELLA (Італія)

Парові манекени для одягу Battistella – ефективна волого-теплова обробка одягу

BATTISTELLA, одна з найстаріших у галузі компаній, спеціалізується на виробництві обладнання для прасування та волого-теплової обробки одягу. Завод випускає парові манекени різного призначення – для обробки верхнього одягу, пароманекени брюки, спеціалізовані пароманекени для прасування сорочок, ротаційні кабіни.

Парові манекени використовуються, якщо є необхідність у волого-тепловій обробці кількох десятків виробів за зміну. BATTISTELLA використовує вузли та компоненти європейського виробництва. Це забезпечує безперебійну роботу обладнання протягом робочої зміни.

Продуктивність техніки ВТО розрахувати досить складно. Тут багато залежить від низки чинників. Важливими є тип виробу, тип тканини, вправність прасувальниці, а також втома персоналу, яка може накопичитися протягом зміни.

Пароманекен для верхнього одягу ZEUS

Цей паровий манекен прасує пальто, куртки, жилети, толстовки та сорочки. Процес прасування відбувається шляхом притиску та обробки виробів сухою парою (волого-теплової обробки). Сенсорна панель керування дозволяє внести необхідні параметри для оптимізації процесу прасування.

Продуктивність за оптимальних умов може досягти 50 одиниць на годину. Прасувальні парові манекени прасують вироби з мінімальною залишковою вологістю. Пневматична модель працює за допомогою стисненого повітря. Пневматична та механічна версія ZEUS поставляється або з вбудованим парогенератором, або без.

Якщо для прасування потрібна більша кількість пари, то можна збільшити потужність парогенератора зі стандартних 9 кВт до 12 кВт. Також на вибір є два види форми – для пальта (150 см) та стандартна (135 см).

Компанія Battistella також пропонує прасувальний паровий манекен для сорочок CIRCE, але ціна цієї моделі занадто висока для доцільності використання у вітчизняній хімчистці. Наприклад, у Європі більше 50% обороту хімчистки становлять сорочки, але це сотні сорочок щодня. На жаль, в Україні окупність такого обладнання є сумнівною.

Додаткові опції для ZEUS

 • Притискна планка з нагрівом
 • Змійовик повітряного нагріву
 • Праска із сепаратором конденсату
 • Відведення конденсату для ZEUS/V
 • Паровий пістолет
 • Парова щітка
 • Пістолет-розпилювач
 • Сітка для підтримання форми трикотажу
 • Стопор для коміра

Пароманекен для хімчистки

Брючний пароманекен SIRIO

Високопродуктивний паровий манекен. Такий пристрій використовується для волого-теплової обробки та відпарювання штанів. BATTISTELLA пропонує дві моделі – із вбудованим парогенератором або модель із підключенням до зовнішнього джерела пари. Детальніше можна ознайомитися з пароманекеном для штанів SIRIO тут.

Ротаційна кабіна PENELOPE

Така ротаційна кабіна дозволяє замінити два пристрої – паровий манекен для прасування верхнього одягу та пароманекен для прасування штанів.

Кабіна являє собою обертовий прасувальний агрегат. Половину пристрою займає брючний пароманекен із ручним натягувачем поясної області, а другу половину – манекен для курток та пальта. Поки в робочій половині відбувається процес волого-теплової обробки, оператор знімає випрасуваний виріб та готує наступний для прасування.

Кабіна допоможе хімчистці з обмеженою площею приміщення. Вона займає площу не більше 1 м², допомагає збільшити робочий простір. Ще однією перевагою є той факт, що ціна прасувальної кабіни нижча за вартість двох парових манекенів. Більш детальна інформація про прасувальну кабіну розміщена тут.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ZEUS

Парові манекениZEUS/AZEUS/VZEUS/A PNEUMATICOZEUS/V PNEUMATICO
Мотор піддува (кВт)1,291,291,291,29
Потужність нагріву (кВт)2222
Об`єм бойлера (л)10-10-
Нагрів бойлера (кВт)9-9-
Нагрів бойлера (кВт, опція)12-12-
Потужність помпи (кВт)0,5-0,5-
Споживання пара (кг/год)-12-12
Тиск пари (бар)5555
Тиск стисненого повітря (бар)--66
Стандартна напруга400V+N-50Hz400V+N-50Hz400V+N-50Hz400V+N-50Hz
Напруга на вимогу230 V - 50 Hz230 V - 50 Hz230 V - 50 Hz230 V - 50 Hz
ГАБАРИТИ
Глибина (см)5848140140
Ширина (см)144144190190
Висота (см)160160160160
Об`єм в упаковці (м³)1,61,61,61,6
Вага (кг)135110160135

Компанія Лондрі Сістем проводить стажування свого технічного персоналу на заводі BATTISTELLA. Наші інженери мають сертифікати на проведення монтажних, ремонтних та сервісних робіт. Навчаємо персонал правильної експлуатації, надаємо інструкції. На нашому складі є оригінальні витратні матеріали та запасні частини для прасувального обладнання за цінами офіційного дистриб’ютора в Україні.