Професійний прасувальний стіл (Італія)

Battistella ironing логотип

 • Вбудований парогенератор
 • Бойлер 6 л, 4 або 5,2 кВт
 • Нагрівання прасувальної поверхні 0,8 кВт
 • Вакуумний відсмоктувач конденсату з прасувальної дошки
 • Електро-парова праска в базовій комплектації
 • Ціна дистриб'ютора в Україні

Виробництво: BATTISTELLA (Італія)

Професійний прасувальний стіл ERA: ефективне та швидке прасування у пральні

BATTISTELLA – це італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві професійного прасувального обладнання для пральні та хімчистки. На початку модельного ряду знаходиться професійна прасувальна дошка KER. Закінчується модельний ряд високопродуктивним обладнанням з бездоганною якістю прасування: промислові столи для хімчистки, прасувальний прес, парові манекени, ротаційні кабіни. Незважаючи на невисокі ціни, виробник використовує якісні вузли та компоненти.

Прасувальний стіл серії ERA: особливості та переваги

Професійний стіл для прасуванняФункціональність різних моделей серії ERA відрізняється, але можна легко підібрати професійний стіл для прасування, який задовольнить конкретні вимоги пральні. BATTISTELLA пропонує вибір із чотирьох базових моделей, чию комплектацію можна посилити додатковими опціями.

ERA EXPORT

Професійний стіл для прасування консольного типу. Обладнаний прасувальною поверхнею розміром 120×40 см. Нагрів прасувальної поверхні, вакуумне видалення конденсату, вбудований парогенератор та професійна парова праска.

ERA BLOWING

Модель аналогічна до ERA EXPORT, але тут додатково встановлена система піддуву. Ця система дозволяє професійно прасувати вироби з делікатних тканин.

ERA VAP

Модель як професійний прасування ERA EXPORT, але тут додатково встановлена система подачі пари на робочу поверхню. Ця функція забезпечує додаткову обробку виробів парою, підвищує якість прасування.

ERA MAX VAP

Це професійний стіл для прасування з найбільш розширеним функціоналом серії ERA. Тут встановлені і нагрівання робочої поверхні, і вакуум, і піддув, і подача пари на робочу поверхню. Модель ERA MAX VAP має найвищу ціну, але універсальність столу робить його незамінним обладнанням у хімчистці. На цьому столі можна прасувати будь-які вироби, навіть такі делікатні, як весільні сукні.

Корпус столу виготовлений із високоякісної сталі з порошковим покриттям. Для полегшення прасування та збільшення продуктивності стіл можна укомплектувати додатковими опціями.

Додаткові опції

 • Прасувальна поверхня MAXI розміром 130×50 см (тільки для ERA EXPORT та ERA BLOWING)
 • Форма для прасування рукава
 • Ролик з підвісками (істотно зменшує втому прасувальниці, підвищує продуктивність)
 • Флуоресцентна лампа для додаткового освітлення
 • Підключення другої праски
 • Парова щітка
 • Паровий пістолет
 • Повітряно-паровий пістолет

Столи серії ERA широко використовуються в пральних цехах для прасування фасонних виробів. Вони чудово впораються на об’єктах з великими обсягами фасонної білизни – у готелях, ресторанах, лікарнях, на промислових підприємствах, у комерційних пральних та хімчистках.

Професійний прасувальний стіл оснащений вбудованим парогенератором, який подає під тиском пару до професійної електро-парової праски. Тут є термостат для контролю температури, автоматичний контроль рівня води в бойлері. Професійний прасувальний стіл можна експлуатувати в 2-3 зміни без втрати якості прасування. Прасувальний стіл оснащений електронною системою керування з дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Лондрі Сістем є офіційним постачальником обладнання BATTISTELLA в Україні. Сервісний відділ компанії підготує технічні умови для підведення необхідних комунікацій. Наші інженери пройшли сертифікацію на заводі в Італії для проведення сервісних та монтажних робіт, а також ремонту прасувального устаткування.

Після встановлення обладнання ми обов’язково навчимо персонал пральні роботі з устаткуванням, надамо інструкції з експлуатації. У нас в наявності тільки оригінальні запчастини та витратні матеріали для прасувальних столів BATTISTELLA.

Технічні характеристики

Професійний прасувальний стілERA EXPORTERA BLOWINGERA VAPERA MAX VAP
Вбудований парогенератор++++
Вакуум поверхні++++
Піддув поверхні-+-+
Пара поверхні--++
Потужність вакуумного мотора (кВт)0,3750,3750,3750,375
Потужність мотора піддува (кВт)-0,15-0,15
Потужність нагріву поверхні для прасування (кВт)0,80,80,80,8
Потужність нагріву бойлера (кВт)445,25,2
Об`єм бойлера (л)6666
Нагрів праски (кВт)0,80,80,80,8
Висота робочої поверхні92 см92 см92 см92 см
Електричне живлення (В/ф/Гц)380/3/50380/3/50380/3/50380/3/50
ГАБАРИТИ
Ширина (мм)1400140014001400
Глибина (мм)610610610610
Висота (мм)930930930930
Вага нетто (кг)72827286

НОВИНКА!

Прасувальний стіл Archimede (Архімед)

Battistella представляє нову, інноваційну модель вакуумного прасувального столу з запатентованою технологією. Конструктивна особливість дозволяє піднімати прасувальну поверхню у вертикальне положення та економити до 70% простору при зберіганні і транспортуванні столу. Дане рішення може підійти пральні та хімчистці, які дуже обмежені по площі.

Можливі три модифікації моделі Архімед:

 • Без вбудованого бойлера (необхідне підключення до зовнішнього парогенератору)
 • Вбудований парогенератор 3л (2 кВт, для професійного використання)
 • Вбудований парогенератор 6л (4 кВт, для промислового використання)

Додаткові опції

 • Піддув
 • Форма для прасування рукава
 • Ролик з підвісками (істотно зменшує втому прасувальниці, підвищує продуктивність)
 • Флуоресцентна лампа для додаткового освітлення