Промислові прасувальні столи (Італія)

Battistella ironing логотип

 • Вбудований парогенератор або робота від зовнішнього джерела подачі пари
 • Бойлер від 10 л
 • Нагрів та вакуум прасувальної поверхні
 • Піддув повітря (моделі Andromeda Blowing та Andromeda Max Vap)
 • Подача пари на прасувальну поверхню (моделі Andromeda Vap та Andromeda Max Vap)
 • Електро-парова праска EOS PRO

Виробництво: BATTISTELLA (Італія)

Промислові прасувальні столи BATTISTELLA: професійне прасування для хімчистки та швейного виробництва

BATTISTELLA – це італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві професійного прасувального обладнання та техніки для волого-теплової обробки (ВТО). З конвеєра заводу сходять як промислові прасувальні столи, так і більш складні пристрої для фінішної обробки виробів у хімчистці або на швейному виробництві.

Незважаючи на невисокі ціни, виробник використовує вузли та компоненти європейського виробництва. Промислові столи для прасування мають необхідний рівень надійності, експлуатуються у 2-3 зміни.

За 50 років роботи в галузі завод BATTISTELLA набув заслуженої репутації виробника якісної техніки. Термін служби прасувального обладнання BATTISTELLA складає 15-20 років.

Промислові столи для прасування Andromeda: огляд, особливості

Моделі Andromeda відрізняються за своєю функціональністю, що дозволяє підібрати оптимальний професійний стіл для прасування, який задовольнить конкретні вимоги цеху хімчистки або швейного виробництва. Всі столи мають корпус із сталі високої якості, покриті спеціальним ударостійким порошковим покриттям, яке не боїться корозії.

Промышленный гладильный стол с утюгом

ANDROMEDA

Промисловий стіл для прасування консольного типу. Обладнаний прасувальною поверхнею розміром 120×40 см або 130×50 см. Нагрів прасувальної поверхні, вакуумне видалення конденсату, вбудований парогенератор та професійна парова праска EOS PRO.

ANDROMEDA BLOWING

Ця модель відрізняється від базової додатково встановленою системою піддува. Така система дозволяє легко прасувати вироби з делікатних тканин.

ANDROMEDA VAP

Модель аналогічна ANDROMEDA, але додатково укомплектована функцією подачі пари на прасувальну поверхню. Ця функція забезпечує додаткову обробку виробів парою, підвищує якість прасування та полегшує саме прасування. Також у ANDROMEDA VAP прасувальна дошка виготовлена з н/ж сталі та алюмінію.

ANDROMEDA MAX VAP

Ці промислові прасувальні столи серії ANDROMEDA з найбільш розширеним функціоналом. Тут встановлені нагрівання робочої поверхні, вакуум, піддув та подача пари на прасувальну поверхню, прасувальна дошка з н/ж сталі і алюмінію. Ціна цієї моделі найвища в лінійці, але це ціна, яку ви платите за універсальність обладнання в хімчистці або на швейному виробництві. На цьому столі можна прасувати будь-які делікатні вироби, включаючи весільні сукні.

Кожен стіл оснащений електронною системою керування з дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Всі моделі промислових прасувальних столів ANDROMEDA можна купити без вбудованого парогенератора, з підключенням до зовнішнього джерела пари.

Великий вибір додаткових опцій дозволить максимально розширити функціональність обладнання, полегшити працю прасувальниці та збільшити продуктивність.

Додаткові опції

 • Форма для прасування рукава
 • Форма з піддувом та нагрівом для прасування рукава
 • Ролик з підвіскою праски (підвищує продуктивність, зменшує втому прасувальниці)
 • Ролик з підвіскою праски та додатковим освітленням
 • Збільшена потужність парогенератора (моделі ANDROMEDA VAP та ANDROMEDA MAX VAP)
 • Форма для виведення плям з н/ж сталі
 • Паровий пістолет
 • Повітряно-паровий пістолет
 • Парова щітка
 • Можливість підключення другої праски

Технічні характеристики

Прасувальні столиAndromedaAndromeda BlowingAndromeda VapAndromeda Max Vap
Вбудований парогенератор++++
Вакуум поверхні++++
Піддув поверхні-+-+
Пара поверхні--++
Потужність вакуумного мотора (кВт)0,3750,3750,3750,375
Потужність мотора піддува (кВт)-0,375-0,375
Потужність нагріву поверхні для прасування (кВт)1,11,11,11,1
Потужність нагріву бойлера (кВт)4,54,56,0 (7,5-9 опція)6,0 (7,5-9 опція)
Об`єм бойлера (л)10101010
Нагрів праски (кВт)0,90,90,90,9
Висота робочої поверхні92 см92 см92 см92 см
Електричне живлення (В/ф/Гц)380/3/50380/3/50380/3/50380/3/50
ГАБАРИТИ
Ширина (мм)1480160014801600
Глибина (мм)590590590590
Висота (мм)940940940940
Вага нетто (кг)106115108120

Інженери компанії Лондрі Сістем пройшли стажування на заводі, мають сертифікати на проведення монтажних, ремонтних та сервісних робіт. Команда технічних фахівців здійснить монтаж консольного столу для прасування, навчить персонал правильної експлуатації, надасть інструкції. У нас в наявності оригінальні витратні матеріали та запасні частини для прасувального обладнання BATTISTELLA. Ціни від офіційного дистриб’ютора в Україні.